ŞİRKET PROFİLİ
Şirketimiz 1997 yılında sac ticareti yapmak üzere kurulmuştur..Zaman içerisinde gelişen müşteri ihtiyaçlarına en güvenilir, en kaliteli, en hızlı çözüm üretebilmek adına, deneyimli insan kaynağı ile 2009 yılında...

KURUMSAL

Şirketimiz 1997 yılında sac ticareti yapmak üzere kurulmuştur..Zaman içerisinde gelişen müşteri ihtiyaçlarına en güvenilir, en kaliteli, en hızlı çözüm üretebilmek adına, deneyimli insan kaynağı ile 2009 yılında Kdz. Ereğli Organize Sanayi Bölgesinde Sac Kesme Dilme ve Depolama Tesisini açarak nihai kullanıcının talep ettiği işlemleri gerçekleştirerek hedefine ulaşmıştır.

Globalleşen dünya pazarında Han A.Ş. CSM sektöründeki tecrübelerini kullanarak 2015 yılında Spiral Kaynaklı Çelik Boru üretimine başlamıştır.

HAN A.Ş., Kdz. Ereğli Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m² üretim tesisinde en güncel teknoloji ile donatılmış üretim hattı ile spiral kaynaklı çelik boru üretimi gerçekleştirmektedir. Yıllık 50.000 ton üretim kapasitesine sahip olan fabrikamızda 219.1 mm - 1219 mm arası SAW spiral tozaltı kaynaklı boru üretimi, 219.1 mm - 2032 mm arası Spiral Kaynaklı Spiral Boru İzolasyonu ile ulusal ve uluslar arası standartlara uygun üretim yapılmaktadır.

MİSYONUMUZ

Hizmet Kalitemizi sürekli artan bir ivme ile geliştirerek değerli müşterilerimizin değişen ve çeşitlilik arz eden sektörel taleplerini en üst seviyede karşılayabilmek.

Değerli müşterilerimize olan yaklaşımımız ve hizmet kalitemiz ile akıllarda iz bırakmak.

Demir Çelik sektöründeki mihenk taşları arasındaki yerimizi yıllar içinde atılan doğru ve emin adımlar ile pozitif yönde belirlemek.

VİZYONUMUZ

Değişen dünyanın sektörel taleplerinin değişim ve gelişimini ciddi farkındalıklar ile takip etmek,

Konusunda yetkin iş gücünü doğru ve etkili yerlerde kullanabilmek,

İç ve Dış ticaret hedef ve planlarımızı geliştirerek değişimlere uyumlu hareket etmek.

TANITIM VİDEOMUZ

Tanıtım videomuzu izlemek için
lütfen tıklayınız..

detaylı bilgi...

KULLANIM ALANLARI

Ürettiğimiz ürünler şehirleşmede
altyapı-üstyapı, içme suyu...

detaylı bilgi...