ŞİRKET PROFİLİ
Şirketimiz 1997 yılında sac ticareti yapmak üzere kurulmuştur..Zaman içerisinde gelişen müşteri ihtiyaçlarına en güvenilir, en kaliteli, en hızlı çözüm üretebilmek adına, deneyimli insan kaynağı ile 2009 yılında...

ÜRETİM

Fabrikamızda 219,1 mm ile 1219mm arasında tozaltı kaynak yöntemiyle spiral boru üretimi yapılmaktadır. 219,1 mm ile 2032 mm borulara iç ve dış izolasyon işlemi uygulanabilmektedir.

Sıcak haddelenmiş çelik bantların kaynağı, ön şekillendirme ve şekillendirme makaralarından geçtikten sonra spiral formunu alır. Tozaltı tandem kaynak işlemi ile kaynak kalitesi sağlanır. Spiral kaynaklı borular üretim hattının sonunda proje gereksinimleri doğrultusunda istenilen boylarda kesilir. Mükemmel ve hassas bir ek kaynağının temin edilebilmesi için boru uçlarına kaynak ağzı açılır.

Proje ve müşteri taleplerine uygunluk için borular hidrostatik test ve ultrasonik son kontrol işlemlerine tabi tutulur.

Boruların iç ve dış izolasyonu; krozyon sistemlerinin uygulanacağı iç ve dış yüzeylerde etkin performansın sağlanması amacıyla, sistemlere uygun aşındırıcı malzemeler kullanılarak yeterli yüzey pürüzlülüğü ve temizliği elde ettikten sonra proje ve müşteri isteklerine göre polietilen ve epoksi kaplanarak yapılmaktadır.

Tüm üretim hatları boyunca belirlenebilirlik, izlenebilirlik ve giriş kontrolleri sağlanmaktadır.

TANITIM VİDEOMUZ

Tanıtım videomuzu izlemek için
lütfen tıklayınız..

detaylı bilgi...

KULLANIM ALANLARI

Ürettiğimiz ürünler şehirleşmede
altyapı-üstyapı, içme suyu...

detaylı bilgi...